Fun & Function - Bite Bands - Set van 6

6799
(7)

Zeg vaarwel tegen doorweekte, afgekauwde shirts met onze zachte kauwkettingen, de perfecte oplossing voor kinderen die geneigd zijn te kauwen en bijten op hun kleren of andere voorwe... Lees meer

  • Vaste verzendkosten __€ 7,99 (NL/BE)__

    Vaste verzendkosten € 7,99 (NL/BE)

  • __Op rekening bestellen__ en achteraf betalen*

    Op rekening bestellen en achteraf betalen*

  • __Sinds 2000 __voor particulier én professional

    Sinds 2000 voor particulier én professional

Zeg vaarwel tegen doorweekte, afgekauwde shirts met onze zachte kauwkettingen, de perfecte oplossing voor kinderen die geneigd zijn te kauwen en bijten op hun kleren of andere voorwerpen. Deze bijtbanden, vervaardigd uit super absorberend badstof, zijn speciaal ontworpen om speeksel op te vangen en zo kleding droog te houden, zelfs na langdurig kauwen. Anders dan traditionele kauwkettingen van siliconen of plastic, bieden deze banden een praktische oplossing die tevens bijdraagt aan de oefening van orale motorische en gezichtsspieren, ter voorbereiding op goede eetgewoonten. Dankzij hun lange levensduur en een veilige sluiting met haak-en-lus zijn ze ideaal voor matige kauwers en kunnen om veiligheidsredenen niet geretourneerd worden.

Deze banden stimuleren niet alleen tactiele en orale motorische exploratie, maar bieden ook ondersteuning voor kinderen met sensorische verwerkingsstoornissen, autisme, ADHD, of specifieke orale motorische behoeften. Ze zijn met zorg gemaakt door Fun and Function en zijn bedoeld voor kinderen vanaf 3 jaar.

Praktische toepassingen omvatten het dragen naar school voor gebruik in de bus of tijdens de les, en het kiezen van een band die past bij de kleding om zowel een modieus accessoire toe te voegen als de outfit droog te houden. Een leuke activiteit is om alle bijtbanden op tafel te leggen, een kleur te roepen en te zien of je kind deze kan pakken.

Elke set bevat zes bijtbanden, elk met een lengte van 63,5 cm en een diameter van 2,54 cm, wegend 28 gram. Ze zijn vervaardigd uit 100% polyester, wasbaar in de machine op een koud, zacht programma en dienen liggend gedroogd te worden. Beschikbaar in kleuren zoals rood, oranje, geel, groen, blauw en paars, allen voorzien van een witte haak-en-lussluiting.

Deze bijtbanden zijn specifiek ontworpen voor mondgebruik en zijn onafhankelijk getest door een geaccrediteerd laboratorium, waarbij ze voldoen aan of de veiligheidsnormen voor brandbaarheid en lood/zware metalen overtreffen.

Let op: Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar. Gebruik onder toezicht van een volwassene is aanbevolen. Inspecteer de kauwketting voor elk gebruik en vervang deze onmiddellijk bij tekenen van slijtage of beschadiging.

Kenmerken
SKUFUN-256
VerpakkingSet van 6
Type kauwerZachte kauwer/sabbelaar
Kauw KeuzehulpVoor in de mond, Kauwketting, Voor baby's en peuters, Voor oudere kinderen en volwassenen
MerkFun & Function
LeeftijdsindicatieVanaf 3 jaar
EAN-/UPC-code0742025497297
Vragen van klanten
Kunt u mij zeggen hoe de stof heet van de kauwbanden

Beste klant,

De Bite Bands zijn gemaakt van 100% polyester.

Vriendelijke groet,

Senso-Care

Anderen bekeken ook
Icon Created with Sketch.
Reviews Door Feedback Company
6.6 / 10
7
2 reviews
1 review
2 reviews
1 review
1 review
  1. Reactie door Senso-Care

    Veelgebruiker

    Anoniem | 2023-06-04

    • fijn om op te sabbelen
    • wordt mega nat en gaat natuurlijk stinken en dan moet je ze wassen.
    • prijs t.o.v. product buiten proportie
    • na veelvuldig gebruik van 2 sets van 6 stuks na 2 jaar echt toe aan vernieuwing

    Deze ongeveer 2 jaar geleden voor onze zoon gekocht. Hij gebruikt er dagelijks één. We hebben 2 sets gekocht. Ze worden vreselijk nat en gaan dus snel stinken. Dus ze worden veel gewassen. Klittenband wordt niet gebruikt. Sommige zijn aan vervanging toe (vallen uit elkaar). Eigenlijk moeten we nu nieuwe hebben. Ik moet daar serieus nog even over nadenken. Misschien gewoon wat badstof baby(spuug)doekjes kopen ipv deze buiten proportie dure dingen.

  2. Reactie door Senso-Care

    Velcro onmiddellijk stuk

    Kim Janssens | 2022-12-26

    Geverifieerde aankoop

    • Velcro onmiddellijk stuk

    Na een halve dag gebruiken is de velcro al helemaal stuk geknabbeld.
    Waardoor het onmiddellijk onbruikbaar is. Zeer jammer, want het is toch vrij prijzig

  3. Reactie door Senso-Care

    Bite Bands

    Anoniem | 2021-03-13

    Geverifieerde aankoop

    • Leuke kleuren.
    • Absorbeert niet goed.

    Dit product absorbeert niet goed en je blijft vervangen en wassen. Helaas ook geen reactie op mijn mail over deze klacht.

  4. Reactie door Senso-Care

    3 sterren

    Anoniem | 2019-02-22

    Geverifieerde aankoop

    Erg duur maar zou kunnen werken. Mijn dochters gebruiken het tot nu toe niet. Misschien een keer wassen voor gebruik. Dat het dan fijner is qua stof om in te bijten. Nu iets te zacht vind ikzelf.

  5. Reactie door Senso-Care

    5 sterren

    Anoniem | 2016-12-30

    Geverifieerde aankoop

    werkt erg goed maar wel erg duur

  6. Reactie door Senso-Care

    4 sterren

    Stichting Zuidwester/ Janny van der Velde, medewerker en pleegmoeder | 2016-12-29

    Geverifieerde aankoop

    Net pas gegeven, moet nog blijken. Op het oog lijkt het product functioneel.

  7. Reactie door Senso-Care

    5 sterren

    Anke Leijdekkers | 2016-12-09

    Geverifieerde aankoop

    blijft zacht ook aan het eind van de dag, kauwen zonder natte trui, wel prijzig maar het werkt wel

  8. 7 van de 7 reviews gelezen
Wil je een vraag stellen? Het lijkt erop dat je de eerste bent!

Vragen

1000
250
250
Je moet de privacy policy accepteren
Oeps, er is iets misgegaan, probeer het opnieuw
Bedankt! Vergeet niet om je email adres te verifiëren in de email die we zojuist naar je gestuurd hebben