ARK Therapeutic - Brick Stick - Kauwketting - Bijtketting

Vanaf 2299
(37)

De ARK Therapeutic Brick Stick kauwketting is een veilige, draagbare en stijlvolle oplossing voor degenen die behoefte hebben aan kauwen. Dit innovatieve 'kauwsieraad' of 'bijtsieraa... Lees meer

Soort
Kleur
  • Vaste verzendkosten __€ 7,99 (NL/BE)__

    Vaste verzendkosten € 7,99 (NL/BE)

  • __Op rekening bestellen__ en achteraf betalen*

    Op rekening bestellen en achteraf betalen*

  • __Sinds 2000 __voor particulier én professional

    Sinds 2000 voor particulier én professional

De ARK Therapeutic Brick Stick kauwketting is een veilige, draagbare en stijlvolle oplossing voor degenen die behoefte hebben aan kauwen. Dit innovatieve 'kauwsieraad' of 'bijtsieraad', met de uitstraling van een speels blokje, is speciaal ontworpen om zowel kinderen als volwassenen te helpen bij het kalmeren, troosten en zelfreguleren tijdens momenten van stress. Of je nu op zoek bent naar een manier om de concentratie te verbeteren tijdens huiswerk en andere activiteiten, of een veilig alternatief nodig hebt voor het kauwen/bijten op vingers, knokkels, shirts, potloden, enz., de Brick Stick is het ideale hulpmiddel.

Dit stoere blokje hangt aan een ketting om je nek, zodat je er altijd op kan kauwen wanneer je daar zin in hebt. Het ziet eruit als een alledaags speelgoedblokje, maar is gemaakt van medische kwaliteit, FDA-conforme materialen zonder lood, ftalaten, PVC, BPA of latex, wat het uitermate geschikt maakt om op te kauwen. De Brick Stick is persoonlijk vervaardigd door ARK in Columbia, SC USA, wat getuigt van de hoge kwaliteit en betrouwbaarheid van het product.

Het unieke ontwerp van de Brick Stick zorgt voor veel gevarieerde sensorische input. Aan de ene kant heeft het grote nopjes, en aan de andere kant kleinere voor minder tactiele input. Dit draagt bij aan het bevorderen van sensorische orale motorische input, waardoor de kauwketting een droom is voor sensorische zoekers. Elk hangertje is ongeveer 2,5" lang, iets meer dan ½" breed en iets minder dan ½" dik - perfect om de achterste kiezen te bereiken.

De Brick Stick kauwketting is verkrijgbaar in drie kleurgecodeerde sterkteniveaus:

  • Standaard - Dit is het zachtste niveau, aanbevolen voor milde kauwers (die niet door iets heen kauwen).
  • XT / Medium Stevig - Dit is het middelste niveau, ook wel XT ("Xtra Tough") genoemd. Het is steviger, maar nog steeds behoorlijk kauwbaar, aanbevolen voor matige kauwers.
  • XXT / Zeer Stevig - Dit is het sterkste niveau, ook wel XXT ("Xtra Xtra Tough") genoemd. Het heeft nog enige "kauwbaarheid", maar het is vrij rigide / behoorlijk stevig. Geen enkel kauwhulpmiddel is onverwoestbaar, maar dit is meestal het langst durende niveau voor fervente kauwers.

Elke hanger wordt individueel verkocht met zijn eigen afbreekbare kettingkoord. Extra koorden zijn ook een optionele toevoeging. De kleurtinten kunnen enigszins variëren. Hoewel deze kauwhulpmiddelen stevig en duurzaam zijn, kan slijtage worden verwacht gezien de aard van het beoogde gebruik. Het is daarom belangrijk om deze regelmatig te controleren op tekenen van slijtage en indien nodig te vervangen.

Let op: Dit product is geen speelgoed. De sluiting en het koord zijn niet bedoeld om op te kauwen. Bevat kleine onderdelen die een verstikkingsgevaar kunnen vormen - direct toezicht is vereist. Aanbevolen voor leeftijden van 5 jaar en ouder.

Kies je optie uit het bovenstaande menu en ervaar de veelzijdigheid en comfort van de ARK Therapeutic Brick Stick kauwketting - jouw ideale partner voor kauw- en sensorische behoeften.

Anderen bekeken ook
  1. ARK Therapeutic - Amsterdammertje - Pencil topper - Potlooddop
    ARK Therapeutic - Amsterdammertje - Pencil topper - Potlooddop
    Vanaf 1399
    (17)
  2. Mini Breathing Sphere
    Mini Breathing Sphere
    3300
    (16)
  3. Wiebelen en friemelen - Set Disco junior
    Wiebelen en friemelen - Set Disco junior
    3399
    (0)
  4. SportWriter - Schrijfhulpje
    SportWriter - Schrijfhulpje
    Vanaf 1129
    (9)
Icon Created with Sketch.
Reviews Door Feedback Company
8.4 / 10
37
20 reviews
11 reviews
1 review
3 reviews
2 reviews
  1. Reactie door Senso-Care

    Functioneel, wat je verwacht

    Anoniem | 2023-07-27

    Geverifieerde aankoop

    • ribbels zorgen voor extra sensatie
    • geen veiligheidsketting

    Klein materiaal, kan verslikkingsgevaar op leveren, geen veiligheidsketting. Doet verder wel wat het beloofd.

  2. Reactie door Senso-Care

    Doet wat moet

    Lynn Matthys | 2023-05-31

    Geverifieerde aankoop

    • Leuk ontwerp
    • Twee structuren
    • Ketting wat aan de langere kant

    Na de rode haaientand waarop je het kauwen erg goed kon horen de oranje hardere legoblok gekozen. Doordat deze harder is hoor je het kauwen minder waardoor het ook geschikt is in klas.

  3. Reactie door Senso-Care

    Kaukette Lego grün

    Kathrin Brandstätter | 2021-09-09

    Geverifieerde aankoop

    • Unser Sohn liebt diese Kette. Vorher mussten die Ohren seines Kuscheltiers daran glauben.
    • Die Kette ist nicht nur nützlich, sondern sieht bei den Kindern auch schön aus.
    • Beim Kauen gibt es anfangs manchmal Quietschgeräusche.
    • Eine etwas dünnere Stärke wäre uns lieber gewesen.

    Wir sind sehr froh, dass wir dieses Produkt für unseren Sohn gefunden haben.

  4. Reactie door Senso-Care

    Leuk sieraad, slechte service.

    Debbie | 2021-07-26

    Geverifieerde aankoop

    • Mooi design
    • Binnen een week kapot.

    Na minder dan een week al kapot. Volgens dhr die ik sprak bij de klantenservice, was dit normaal, lag niet aan het product, maar aan het gebruik. Hoe je een kauwsieraad anders kan gebruiken is mij niet helemaal duidelijk.
    Advies was om iets aan de onderliggende prikkelverwerkingsproblematiek te doen. Is uiteraard waar, maar ik had liever advies over het product gehad. Slechte service!

  5. Reactie door Senso-Care

    Helaas nooit ontvangen

    Inge Sikma-Peijnenburg | 2021-07-10

    Geverifieerde aankoop

    Nooit ontvangen. Op mail en voicemail wordt niet gereageerd. Ik ben dus zeer ontevreden.

  6. Reactie door Senso-Care

    Bijtketting

    Imke Hiel | 2021-05-01

    Geverifieerde aankoop

    • Leuk design
    • Goede kwaliteit
    • Vrij dik
    • Maakt geluid waardoor het storend is in een klas

    M’n zoontje bijt niet meer op z’n nagels dankzij dit product

  7. Reactie door Senso-Care

    Lego blok

    Anoniem | 2021-03-14

    Geverifieerde aankoop

    • Stevig

    Heel tevreden over mijn zoontje had elke dag zware prikkels ma sinds hij dat heeft is hij ook pak gekalmeerd !😍

  8. Reactie door Senso-Care

    Kleding blijft heel

    José Bruschke | 2021-02-28

    Geverifieerde aankoop

    Het helpt wel..

  9. Reactie door Senso-Care

    Fijn product, ons kind is blij

    Anoniem | 2021-01-13

    Geverifieerde aankoop

    • Touw is aanpasbaar
    • Ziet leuk uit

    Ons kind is er blij mee

  10. Reactie door Senso-Care

    Tevreden

    Anoniem | 2021-01-03

    Geverifieerde aankoop

    • Stevig
    • Mooi afgewerkt

    Tevreden over dit product. Mijn zoontje moest even wennen aan de stevigheid. Maar is er nu wel blij mee.

  11. Reactie door Senso-Care

    Gebruik kauw ketting extra sterk

    Anoniem | 2020-12-08

    Geverifieerde aankoop

    • Blijft lang heel
    • Jammer dat er tot nu toe alleen de kleur oranje te verkrijgen is.

    Onze zoon met ass en adhd gebruikt intensief deze ketting. Hij kauwt zijn shirt niet meer kapot. We hebben de soft eerst geprobeerd maar deze heeft onze zoon zo kapot. De extra sterke ketting gebruikt hij nu al zeker meer dan een maand en nog helemaal heel.

  12. Reactie door Senso-Care

    snele levering

    Anoniem | 2020-11-11

    Geverifieerde aankoop

    goeie kwaliteit

  13. Reactie door Senso-Care

    5 sterren

    Vivien Plomp | 2020-10-07

    Geverifieerde aankoop

    Zeer fijne kauwketting. Hebben hem aangeschaft voor onze 5 jarige dochter. Zij vind hem handig, en ook goed kwa formaat. Hij is niet te groot, en toch groot genoeg om er nog uitstekend gebruik van te maken.

  14. Reactie door Senso-Care

    5 sterren

    LJ | 2020-04-01

    Geverifieerde aankoop

    Ideaal voor kinderen met uitkomende tanden

  15. Reactie door Senso-Care

    4 sterren

    Anoniem | 2019-11-19

    Geverifieerde aankoop

    Deze kauwstaaf is voor mijn zoontje een uitlaatklep. Hij kan zich onvoldoende uiten en kan zich zo ontladen.

  16. Reactie door Senso-Care

    4 sterren

    Anoniem | 2019-10-08

    Geverifieerde aankoop

    Mijn zoontje is er blij mee, het ziet er stoer uit en hij kauwt er niet doorheen

  17. Reactie door Senso-Care

    5 sterren

    Anoniem | 2019-09-20

    Geverifieerde aankoop

    Mijn zoontje met ASS kan hier goed op kauwen.

  18. Reactie door Senso-Care

    5 sterren

    Sas Armand | 2019-09-20

    Geverifieerde aankoop

    Het helpt mijn zoon enorm met zijn prikkelverwerking. Goede kwaliteit en stoer uiterlijk.

  19. Reactie door Senso-Care

    4 sterren

    Tevrede klant | 2019-07-30

    Geverifieerde aankoop

    Extra sterk en toch nog snel zichtbaar in gebeten

  20. Reactie door Senso-Care

    4 sterren

    Vera | 2019-07-15

    Geverifieerde aankoop

    Wij gebruiken de 'extra sterk' variant, hier doet hij ongeveer 4 tot 6 weken mee, dan is deze stuk gekauwd. Er is nog een sterkere variant, maar die hebben wij nooit geprobeerd. Hij moet er nog wel op kunnen kauwen, is ons idee.

  21. 20 van de 37 reviews gelezen

Wil je een vraag stellen? Het lijkt erop dat je de eerste bent!

Vragen

1000
250
250
Je moet de privacy policy accepteren
Oeps, er is iets misgegaan, probeer het opnieuw
Bedankt! Vergeet niet om je email adres te verifiëren in de email die we zojuist naar je gestuurd hebben